Sponsors

Werkjaar 2018 – 2019

Hoofdsponsors

Sponsors

Naam Sponsor Plaats Website Type Sponsor
Café Zalen De Paerssjtal Reuver www.paerssjtal.nl sponsor
J. Houwers Dakbedekkersbedrijf Reuver x sponsor
Samar Trading B.V. Reuver x sponsor
Soeverein IFS B.V. Maastricht www.soeverein-ifs.eu sponsor
Timaro Reuver www.timaro.eu sponsor
Van Gorp Greenfood B.V. Belfeld www.greenfood.nl sponsor

 

Begunstigers

Naam Sponsor Plaats Website Type Sponsor
Advocatenkantoor Berden Reuver www.advocatenkantoorberden.nl begunstiger
Anne – marie de thuiskapper Reuver www.thuiskapperreuver.nl begunstiger
Autocenter Thijssen Janssen B.V. Belfeld www.thijssen-janssen.nl begunstiger
Aviso Communicatie Reuver www.aviso.nu begunstiger
Banketbakkerij van Betteraij Reuver x begunstiger
Beautysalon Jolique Reuver www.beautysalon-jolique.nl begunstiger
Bloemenkwekerij Franssen- v.d. Heuvel Reuver www.bloemenkwekerij-reuver.nl begunstiger
Boerderijwinkel van Wijlick Reuver x begunstiger
Brasserie Effe Reuver www.brasserie-effe.nl begunstiger
Brauer Groen Belfeld www.brauergroen.nl begunstiger
Brickburgers B.V. Reuver www.brickburgers.com begunstiger
Café de Grens Reuver www.degrensreuver.nl begunstiger
Café Zaal Ronckenstein Reuver x begunstiger
Cafetaria Keuben Reuver x begunstiger
Custers Opticien Juwelier Reuver x begunstiger
Dirk de Vlieger B.V. Reuver www.dirkdevlieger.nl begunstiger
Evident Accountants & Adviseurs Reuver www.evidentaccountants.nl begunstiger
Ewals Cargo Care BV Tegelen www.ewals.com begunstiger
Feijts Auto’s Reuver www.feijtsautos.nl begunstiger
Flowerzz Reuver www.flowerzz.nl begunstiger
Fruitbedrijf van Cleef Belfeld www.fruitbedrijfvancleef.nl begunstiger
Gommans Badkamers Reuver www.gommansbadkamers.nl begunstiger
Groepspraktijk voor fysiotherapie Reuver Reuver www.fysioreuver.nl begunstiger
H. Brinkman Schilderwerken B.V. Reuver www.hbrinkmanschilderwerken.nl begunstiger
Heiming-Aben Optiek & Optometrie Reuver www.heimingaben.nl begunstiger
Horeca Centrum Karé Reuver Reuver x begunstiger
Hout Import Reuver B.V. Reuver www.houtimportreuver.nl begunstiger
Hovuma Magazijnstellingen B.V. Reuver www.hovuma.com begunstiger
Jos Dohmen verbouw en renovatie Reuver www.josdohmen-bouw.nl begunstiger
Jo’s IJssalon Reuver www.jo-s.nl begunstiger
Keiren Woon- en Slaapconfort Reuver www.keiren-reuver.nl begunstiger
Killaars Installaties Reuver x begunstiger
KSG Accountants & Belastingadviseurs Reuver www.ksg.nl begunstiger
Lasbedrijf Gebr. Selder Reuver www.lasbedrijfselder.nl begunstiger
Lubolive B.V. Reuver www.lubolive.eu begunstiger
Muysers Potgrond Reuver www.muyserspotgrond.nl begunstiger
N.N. Reuver x begunstiger
Optiwa B.V. Reuver x begunstiger
Outware Trading Reuver x begunstiger
P&R Cars Reuver www.penrcars.nl begunstiger
Parc Rioleringstechniek Reuver www.parc-rioleringstechniek.nl begunstiger
Peeters Financial Services Reuver www.peeters-financial.nl begunstiger
PerCom Automatisering B.V. Reuver www.percom.nl begunstiger
Petsy Interieurbouw Reuver www.petsyinterieur.nl begunstiger
Plantenservice Reuver Reuver www.plantenservice-reuver.nl begunstiger
Pubben & Van Enckevort Reuver www.penve.nl begunstiger
Quality Food Marktzicht Reuver www.cafetaria-marktzicht.nl begunstiger
Ragazzi kappers Reuver www.ragazzikappers.nl begunstiger
Schreurs Installaties B.V. Reuver www.schreursinstallaties.nl begunstiger
Simons Afbouwsystemen Reuver x begunstiger
Slagerij Naus Venlo www.slagerijnaus.nl begunstiger
Slagerij Theo Hoezen Reuver x begunstiger
SNS BankTegelen Tegelen www.snsbank.nl begunstiger
Sportcafé ’t Heukske Reuver x begunstiger
t Kaashuys Reuver x begunstiger
Thielco Staalindustrie Reuver x begunstiger
Transportbedrijf Eddie Teeuwen Reuver x begunstiger
Van Lier Posthumus Notarissen Swalmen www.vlpnotarissen.nl begunstiger
Verlinden Advies en Accountancy Reuver www.verlindenaccountancy.nl begunstiger
Vossen  Bestratingen & Easy Wheels Reuver x begunstiger
WiJo Reuver B.V. Reuver www.wijo-reuver.nl begunstiger
Wolwinkel Hendrix-Janssen Reuver x begunstiger
Zagara Reuver www.zagara-mode.nl begunstiger