Sponsors

Werkjaar 2017 – 2018

Hoofdsponsors

Sponsors

Naam Sponsor Plaats Website Type Sponsor
Café Zalen De Paerssjtal Reuver www.paerssjtal.nl sponsor
Cox Novum B.V. Reuver www.coxnovum.nl sponsor
J. Houwers Dakbedekkersbedrijf Reuver www.houwers-dakwerken.nl sponsor
Samar Trading B.V. Reuver x sponsor
Soeverein IFS B.V. Maastricht www.soeverein-ifs.eu sponsor
Van Gorp Greenfood B.V. Belfeld www.greenfood.nl sponsor
Timaro Reuver www.timaro.eu sponsor

 

Begunstigers

Naam Sponsor Plaats Website Type Sponsor
Advocatenkantoor Berden Reuver www.advocatenkantoorberden.nl begunstiger
Anne – marie de thuiskapper Reuver www.thuiskapperreuver.nl begunstiger
Autocenter Thijssen Janssen B.V. Belfeld www.thijssen-janssen.nl begunstiger
Aviso Communicatie Reuver www.aviso.nu begunstiger
Bakkerij Pollen-Pubben Reuver www.pollen-pubben.nl begunstiger
Banketbakkerij van Betteraij Reuver x begunstiger
Beautysalon Jolique Reuver www.beautysalon-jolique.nl begunstiger
Beurskens All Round Cargo B.V. Tegelen www.allroundcargo.nl begunstiger
Bloemenkwekerij Franssen- v.d. Heuvel Reuver www.bloemenkwekerij-reuver.nl begunstiger
Boerderijwinkel van Wijlick Reuver x begunstiger
Brauer Groen Belfeld www.brauergroen.nl begunstiger
Café de Grens Reuver www.degrensreuver.nl begunstiger
Café Zaal Ronckenstein Reuver x begunstiger
Custers Opticien Juwelier Reuver x begunstiger
Dirk de Vlieger B.V. Reuver www.dirkdevlieger.nl begunstiger
Erik Bessems Makelaardij Reuver www.erikbessems.com begunstiger
Evident Accountants & Adviseurs Reuver www.evidentaccountants.nl begunstiger
Feijts Auto’s Reuver www.feijtsautos.nl begunstiger
Flowerzz Reuver www.flowerzz.nl begunstiger
Fruitbedrijf van Cleef Belfeld www.fruitbedrijfvancleef.nl begunstiger
Gommans Badkamers Reuver www.gommansbadkamers.nl begunstiger
Gommans Fietsen Reuver www.gommansfietsen.nl begunstiger
Groepspraktijk voor fysiotherapie Reuver Reuver www.fysioreuver.nl begunstiger
H. Brinkman Schilderwerken B.V. Reuver www.hbrinkmanschilderwerken.nl begunstiger
Heiming-Aben Optiek & Optometrie Reuver www.heimingaben.nl begunstiger
Horeca Centrum Karé Reuver Reuver x begunstiger
Hout Import Reuver B.V. Reuver www.houtimportreuver.nl begunstiger
Hovuma Magazijnstellingen B.V. Reuver www.hovuma.com begunstiger
Jos Dohmen verbouw en renovatie Reuver www.josdohmen-bouw.nl begunstiger
Jo’s IJssalon Reuver www.jo-s.nl begunstiger
Keiren Woon- en Slaapconfort Reuver www.keiren-reuver.nl begunstiger
Killaars Installaties Reuver x begunstiger
Killaars-Vriesen, Mode en Textiel Reuver www.killaarsmode.nl begunstiger
Koppen & Hekers Transport B.V. Ospel www.hekersenkoppenbv.nl begunstiger
KSG Accountants & Belastingadviseurs Reuver www.ksg.nl begunstiger
Lubolive B.V. Reuver www.lubolive.eu begunstiger
Optiwa B.V. Reuver x begunstiger
P&R Cars Reuver www.penrcars.nl begunstiger
Parc Rioleringstechniek Reuver www.parc-rioleringstechniek.nl begunstiger
Peeters Financial Services Reuver www.peeters-financial.nl begunstiger
PerCom Automatisering B.V. Reuver www.percom.nl begunstiger
Petsy Interieurbouw Reuver www.petsyinterieur.nl begunstiger
Plantenservice Reuver Reuver www.plantenservice-reuver.nl begunstiger
Pubben & Van Enckevort Reuver www.penve.nl begunstiger
Rabobank Venlo eo Venlo www.rabobank.nl begunstiger
Ragazzi kappers Reuver www.ragazzikappers.nl begunstiger
Schreurs Installaties B.V. Reuver www.schreursinstallaties.nl begunstiger
Slagerij Naus Venlo www.slagerijnaus.nl begunstiger
Slagerij Theo Hoezen Reuver x begunstiger
SNS BankTegelen Tegelen www.snsbank.nl begunstiger
Sportcafé ’t Heukske Reuver x begunstiger
t Kaashuys Reuver x begunstiger
Thielco Staalindustrie Reuver x begunstiger
Van Lier Posthumus Notarissen Swalmen www.vlpnotarissen.nl begunstiger
Verlinden Advies en Accountancy Reuver www.verlindenaccountancy.nl begunstiger
Vossen  Bestratingen Reuver x begunstiger
WiJo Reuver B.V. Reuver www.wijo-reuver.nl begunstiger
Zagara Reuver www.zagara-mode.nl begunstiger